BaconReader Premium for Reddit

Haber Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.44 TL
  • Boyut 7.6MB
  • Version 3.7.2
  • Dil İngilizce
  • Firma OneLouder Apps
Dünya üzerinde neler olup bitiyor anında öğrenmek istiyorsanız bu program tam size göre.

Televizyondaki tüm haberleri takip etmek isteyip de günlük hayatın yoruculuğu yüzünden dünyadan bihaber yaşamak zorunda olanlar bu program sizin için. Artık teknoloji çağındayız ve bilgi, haber, yenilik dediğimiz kavramlar dünya üzerinde çok fazla hızlı yayılıyor. Bunun için özel bir zaman ayırmanıza da gerek yok yanınızda sadece cep telefonunuzun olması yeterli. Bu program sayesinde dünya üzerinde her an nerede ne meydana geliyor hemen öğrenebileceksiniz. Bu ayrıcalığa neden hemen sahip olmuyorsunuz ki?

Bu program sayesinde sadece kaçırdığınız televizyon haberlerine sahip olmayacaksınız. Dünya üzerinde meydana gelen olaylardan hemen haberiniz olmakla birlikte olayın dünya cephesini farklı farklı bölgelerden rahatlıkla görebilecek, olay üzerinde yapılan büyük devlet başkanlarının yaptığı konuşmalar bu program sayesinde anında cebinizde. Ayrıca program kullanıcılarının olaylara gösterdiği ilgiye bağlı olarak olayın önemine göre haber sizin ekranınızda daha üst sıralarda yer alacak böylelikle haberi okuma ihtimaliniz de artmış olacak.

Mesleği ve hayatı haberler üzerinde kurulu olan insanların mutlaka kullanması gereken bu program sayesinde dünya gündeminde gözünüzden kaçan bir şey olmayacak. Bu ayrıcalıklara hemen sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey indir butonuna basarak bu programa hemen sahip olmak. 

BaconReader Premium for Reddit indir